Поради для дівчат, як стати найгарнішою. Стильні зачіски, які зроблять тебе сексуальною, неповторною і бажаною.
Останні замітки


Блог > Коментарі до замітки

Зачіски в грецькому стилі

Зачіски в грецькому стилі стали невід'ємною частиною модного подіуму останніх років. Вони використовуються в «комплекті» з одягом у грецькому стилі, так і зі звичайними повсякденними нарядами. Втомлені від великої кількості сучасних варіацій на тему одягу, жінки іноді хочуть поринути в минуле, тим більше, що це минуле здатне прикрасити їх вигляд і залучити до них загальну увагу, що гарантують зачіски в грецькому стилі. Ми думаємо, що деяким дамам підсвідомо хочеться відчувати себе богинями, тим більше що перший крок у вигляді зачіски зробити так просто.

Зачіски в грецькому стилі

Зачіска у грецькому стилі Зачіски в  грецькому  стилі стали невід'ємною частиною модного  подіуму останніх років. Вони використовуються в «комплекті» з одягом у грецькому стилі, так і зі звичайними повсякденними  нарядами. Втомлені від великої кількості сучасних  варіацій на тему одягу, жінки іноді хочуть поринути в минуле, тим більше, що це минуле здатне прикрасити їх вигляд і залучити до них загальну увагу, що гарантують зачіски в грецькому стилі. Ми думаємо, що деяким дамам підсвідомо хочеться відчувати себе богинями, тим більше що перший крок у вигляді зачіски зробити так просто.

Принадність зачіски в грецькому стилі в тому, що вона  універсальна.  Зачіска по-грецьки буде доречна в повсякденній ситуації і святковій метушні. Дуже важко пригадати вигляд зачіски, яка буде також елегантна, романтична і стильна, як наш варіант.    Зачіска у грецькому стилі

Грецький стиль, в першу чергу, вимагатиме від вас завитих пасом. У  цьому відношенні дамам з сильно кучерявим волоссям від природи пощастило, так як не доведеться витрачати додатковий час на завивку. Решті ж доведеться завити волосся по всій довжині або тільки на кінчиках пасом.

Одним з небагатьох дискримінаційних ознак грецького стилю є довжина волосся. Справа в тому, що дана зачіска у вас просто не вийде на коротке волосся, та й на середньому волоссі вона буде виглядати трохи не так, хоча для середнього волосся розроблені спеціальні види грецького стилю. Довге ж волосся є ідеальним матеріалом для виконання заповітної зачіски древніх богинь.
Основою зачіски є спадаючі завиті пасма.

Однак це зовсім не означає, що зачіска в грецькому стилі буде абсолютно вільна. Навпаки, вона буде збиратися ззаду частково або повністю, до того ж передбачено два або три обруча. Зачіска хороша тим, що елегантність самої зачіски не приховує красу волосся, як, наприклад, при зачісці «черепашка» або «пучок», коли все волосся ховається в пучок або укладання. Тут все оточення зможе милуватися вашим красивим волоссям.

Зачіска у грецькому стилі Зачіска у грецькому стилі

До ще одної переваги обговорюваного варіанта додається пристойний зовнішній вигляд без складних укладок або конструкцій. Виходить, що дама вражає чоловіків саме природною красою, а не надуманими складними формами. Саме так вели себе стародавні гречанки, піклуючись, в першу чергу, про природну красу.

Досить, напевно, вже співати  дифірамби, а пора приступати  безпосередньо до виготовлення зачіски в грецькому  стилі. Підготуйте відразу обруч, шпильки, крабики і трохи терпіння. Як ми вже говорили, необхідно мати накручені локони. Тим, хто буде їх крутити, говоримо відразу, що кінцевим  результатом будуть  ваші нерасчесані рівні накручені локони.

Далі варто визначитися, який саме вид зачіски ви хочете  зробити.  Найпростішим варіантом є волосся, зібране у хвіст або підібране з боків і закріплене шпилькою. Можна зібрати волосся в бічний хвіст, спадаючий вільними кучериками або пружними локонами.

Тим, хто віддає перевагу кіски в будь-якій зачісці, радимо  заплести  вільно чи туго кіски приблизно до рівня вух. Можна залишити попереду вільну зачіску, а кіски закріпити невидимками або зібрати у хвіст.

Зачіска у грецькому стилі

Любителькам джгутів можна порадити зробити їх з двох  сторін,  підвертаючи у напрямку від обличчя.  Таким чином джгути доводяться до рівня шиї, де кріпляться шпилькою.

Як вибрати зачіску

Модні зачіски на довге волосся

Модні зачіски для дівчаток-підлітків

Склад шампуню

Зайве волосся

Колорування волосся фото

вівторок, 03.01.2012, kovelptu
TrackBack
TrackBack модерується в цьому блозі. TrackBack URL замітки: